Al Ahmadi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Al Ahmadi është kryeqyteti i Kuvajtit i cili është poashtu edhe një provincë. I njohur për rëndësinë e vet ekonomike, ky qytet i zhurmshëm ka një kopsht zologjik dhe kopshte mbreslënëse. Së bashku me palmat dhe shkurret e shkretëtirës, vizitorët mund të gjejnë edhe shume lloje lulesh. Lulet e vogla e të verdha të Arfaj janë një pamje e zakonshme, së bashku me margaritarët afrikan. Trëndafilat dhe kumakët poashtu mund të shihen në kopshtet e qytetit.
Mbyllje Hesapi
USD 71.47

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri Shpirtërore
USD 99.38

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 61.26

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Festim
USD 99.38

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Ashpërsi
USD 61.26

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Shikim i Shpejtë
USD 99.38

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Zonjë e Bukur
USD 61.26

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Urtësi
USD 61.26

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Shëndet i Mirë
USD 71.47

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 99.38

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Hijeshi e Pjekur
USD 61.26

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Joshje Sekrete
USD 71.47

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 61.26

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Rehati
USD 99.38

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Kënaqësi
USD 99.38

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 99.38

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Bukuri Pa Ndjenja
USD 71.47

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Hutim
USD 99.38

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Top