As Salimijah Dërgim Lulesh (Luleshitës)

As Salimiyah ka një popullsi të madhe të huaj dhe poashtu është një qendër tregtare. Edhe pse nuk ka shumë kopshte të mëdha publike në qytet mund të gjenden mjaft lule. Shumë hotele luksoze kanë arredime elegante me lule, dizenjoja e të cilëve i impresionon mysafirët. Sferat prej trëndafilash shumëngjyrësh që ndodhen në The Regency tërheqin vëmendjen e vizitorëve. The Palms Beach Hotel & Spa ka një arredim shumë të bukur me buqeta me lule.
Optimizëm
USD 77.19

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Shpresë
USD 103.86

Shpresë

Gerbera

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 124.91

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 173.47

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Dashuria e përgjegjshme
USD 103.86

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Të Përkas Ty
USD 124.91

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 145.40

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Elegante
USD 77.19

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 124.91

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 103.86

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

E ëmbël
USD 103.86

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Rini
USD 103.86

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 173.47

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

E dhimbsur
USD 103.86

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Shpresë
USD 103.86

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 145.40

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Tërheqje
USD 173.47

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

E re
USD 103.86

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në As Salimijah. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në As Salimijah kohët e fundit : -