Hawalli Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Hawalli është një qytet i fokusuar në teknologji, posaçërisht në kompjutera. Poashtu është edhe shtëpia e një parku argëtimi ku mund të gjenden shumë lule vendase. Lulet e vogla e të verdha të bimës arfaj mund të gjenden kudo në park, së bashku me kumakët ngjyrë portokalli. Orkidetë dhe trëndafilat shihen zakonisht së bashku me hibiskusë dhe çaj.
Optimizëm
USD 76.91

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuria e përgjegjshme
USD 103.48

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Imagjinatë
USD 103.48

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Shenjtë
USD 172.83

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Elegante
USD 76.91

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Mirënjohje
USD 103.48

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 124.45

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

E hirshme
USD 103.48

E hirshme

Karafila , trëndafila

Fyerje
USD 172.83

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 103.48

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

E ëmbël
USD 103.48

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Bukuri Shpirtërore
USD 172.83

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 103.48

Shpresë

Gerbera

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 172.83

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Vdes për ty
USD 172.83

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 144.87

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

E re
USD 103.48

E re

Zambakë dhe trëndafila

Serenatë
USD 172.83

Serenatë

Orkid

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Hawalli. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Hawalli kohët e fundit : -