Kuvajt Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Zonjë e Bukur
USD 38.23

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Mirënjohje
USD 38.23

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 38.23

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 47.78

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 38.23

Imagjinatë

12 Trëndafila

Fillimi i Miqësisë
USD 53.52

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 53.52

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Melodioze
USD 53.52

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFOINFO
Vetmi
USD 53.52

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Paç Fat
USD 54.15

Paç Fat

12 Trëndafila

Plot Shkëlqim
USD 38.23

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Karakter
USD 68.81

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFOINFO
Puthje
USD 53.52

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 66.26

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Fitore
USD 38.23

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

E këndshme
USD 53.52

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFOINFO