Atapu Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Attapu është i njohur për numrin e madh të zonave të gjelbërta që janë të mbrojtura. Në fushat e gjelbërta mund të gjenden shumë lloje bimësh dhe lulesh. Duke u rritur në afërsi të ujvarave vizitorët mund të shohin lulet e mëdha të hibiskusëve së bashku me plumeriat. Caulokaempferia violacea, një lloj i bimëve xhenxhefil, gjithashtu mund të gjendet në zonat e mbrojtura të qytetit.
Fisnike
USD 47.04

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

E butë
USD 65.86

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Zonjë e Bukur
USD 47.04

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 47.04

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Melodioze
USD 65.86

Melodioze

24 Trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 47.04

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Puthje
USD 65.86

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Joshëse
USD 47.04

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Meritë
USD 64.69

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 47.04

Imagjinatë

12 Trëndafila

Elegancë
USD 47.04

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Pranim
USD 47.04

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 47.04

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Elegante
USD 47.04

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

E përjetshme
USD 47.04

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 89.38

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Dashuri e Pastër
USD 84.68

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 89.38

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top