Vientiane Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Vientiane është kryeqyteti i Laosit. Ky qytet është edhe shtëpia e disa tempujve budist, që do të thotë se ka shumë lule të verdha. Zambakët dhe gladiiolat e gjata e të verdha shihen kudo, së bashku edhe me krizantemat shumëngjyrëshe. Lulet e hibiskusit shihen poashtu kudo dhe ajri shpesh mbushet edhe me aromën e plumeriave. Në qytet dhe rreth tempujve ka poashtu zambak uji.

Martesë e Lumtur
USD 89.96

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Respekt
USD 66.29

Respekt

24 Trëndafila

Karakter
USD 85.23

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 47.35

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 65.10

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Mbrojtje
USD 65.10

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Rehati
USD 89.96

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 66.29

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Krenare
USD 47.35

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 47.35

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Elegante
USD 47.35

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 89.96

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO