Maputsoe Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Mbrojtje
USD 66.08

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Durim
USD 55.78

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Origjinale
USD 78.10

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 66.08

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Mahnitëse
USD 100.41

Mahnitëse

Trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 66.08

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 91.83

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Urime
USD 78.10

Urime

Trëndafila dhe orkide

Nënshtrim
USD 91.83

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Humor
USD 66.08

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Fyerje
USD 91.83

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 55.78

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO