Maseru Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ndjenja Të Ngrohta
USD 50.67

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Urtësi
USD 41.17

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Dashuri e Pastër
USD 74.10

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 38.00

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 50.67

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Gazmore
USD 41.17

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 41.17

Shpresë

Gerbera

Falënderim
USD 70.30

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

E mrekullueshme
USD 57.63

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 41.17

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Hutim
USD 70.30

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Jetë e Lumtur
USD 50.67

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 57.63

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Durim
USD 41.17

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 41.17

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 41.17

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Dashuri Besuese
USD 70.30

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Hijeshi e Pjekur
USD 41.17

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Top