Mohale’s Hoek Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Forcë
USD 66.36

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Origjinale
USD 78.42

Origjinale

12 Zambakë

Dashuri e Shenjtë
USD 92.21

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshje Sekrete
USD 66.36

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Jetë e Lumtur
USD 66.36

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Dashuri Besuese
USD 92.21

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO
Urime
USD 78.42

Urime

Trëndafila dhe orkide

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 56.02

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 92.21

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 78.42

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Guximtare
USD 92.21

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Origjinale
USD 78.42

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO