Aizpute Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Aizpute mund të krenohet me faktin se është shtëpia e kishës së lashtë të Shën Gjonit Luteran e cila u ndërtua në 1253. Ky qytet historik ka edhe një shumëllojshmëri lulesh. Disa nga lulet popullore ndër banorë janë margaritarët dhe zambakët. Trëndafilat rozë janë poashtu të preferuar së bashku me aguliçet e begata.

Bukuri e Ndjeshme
USD 53.94

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 88.99

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Humor
USD 64.05

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 53.94

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Hutim
USD 88.99

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Fisnike
USD 53.94

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 53.94

Arratisu Me Mua

Trëndafila

E re
USD 53.94

E re

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri Shpirtërore
USD 88.99

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 75.51

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Dashuria e përgjegjshme
USD 53.94

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Elegancë
USD 53.94

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO