Bejrut Dërgim Lulesh (Luleshitës)

E paharrueshme
USD 53.46

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Elegancë
USD 53.46

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Flirtim
USD 53.46

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

E shijshme
USD 74.85

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFOINFO
Guximtare
USD 101.58

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Nënshtrim
USD 101.58

Nënshtrim

24 Trëndafila

Pafajësi
USD 101.58

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Dashuri ngurruese
USD 53.46

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 74.85

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 53.46

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 53.46

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Mendime Qiellore
USD 101.58

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 53.46

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Ndjenja Të Ngrohta
USD 73.51

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 101.58

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Paqe
USD 53.46

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFOINFO