Bensonville Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bnesonville ndodhet në pjesën veriore të vendit. I njohur për agrikulturë dhe për peisazhin mahnitës, poashtu ka edhe në shumëllojshmëri të bimëve dhe luleve. Rizoforet dhe drunjtë e palmave janë të zakonshme, ndërsa orkidetë mund të gjenden në pyjet tropikale. Piperi i zi është i njohur për pamjen e vet të bukur në pranverë. Margaritarët dhe aguliçet lulëzojnë në këtë zonë, së bashku me disa zambakë me raste.
Përsosmëri
USD 53.83

Përsosmëri

6 Trëndafila

Tërheqje
USD 102.28

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 53.83

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Krenare
USD 67.29

Krenare

12 Trëndafila

Rrezikojmë
USD 53.83

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Fitore
USD 53.83

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Qëndrueshme
USD 67.29

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 67.29

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Modesti
USD 53.83

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshje
USD 74.02

Joshje

12 Trëndafila

Vetmi
USD 75.36

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 102.28

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urtësi
USD 53.83

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

E çmuar
USD 94.20

E çmuar

Karafila , trëndafila

Falënderim
USD 102.28

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 53.83

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Virtyt
USD 53.83

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Nënshtrim
USD 102.28

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top