Monrovia Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Si kryeqyteti i Liberisë, Monrovia është qyteti më i rëndësishëm i vendit. Edhe pse është një qytet portual Monrovia ka një klimë të thatë. Kjo do të thotë se nuk ka shumë lule në këtë zonë. Pemët e palmës dhe drunjtë e kauçukut shihen kudo. Poashtu mund të gjenden edhe lulet e piperit të zi kur ato lulëzojnë.
Origjinale
USD 111.49

Origjinale

12 Zambakë

Modesti
USD 79.64

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 109.50

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Festim
USD 151.31

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Moderne
USD 79.64

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 151.31

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 79.64

Imagjinatë

12 Trëndafila

E dhimbsur
USD 79.64

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Dëshirë
USD 151.31

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri e pa shkëmbyer
USD 111.49

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Jeta Është e Ëmbël
USD 151.31

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Melodioze
USD 111.49

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 79.64

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Fisnikëri
USD 109.50

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Pavdekshmëri
USD 79.64

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshje Sekrete
USD 109.50

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Dashuri Besuese
USD 151.31

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Urime
USD 111.49

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top