Kaunas Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kaunas është qyteti i dytë më i madhë i Lutanisë. Vendndodhja e tij në afërsi të disa strukturave ujore të rëndësishme e bën atë një vend ideal për rritjen e luleve. Ka disa parqe, kopshte dhe zona të gjelbërta në qytet. Në kopshtet botanike mund të gjenden bozhurë, trëndafila dhe gjeogjina. Në zonat me hije të kopshteve gjende edhe hosta. Lulet rue, astere dhe zambakë poashtu lulëzojnë në këto kopshte.
Pritshmëri
USD 77.28

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Kënaqësi
USD 136.30

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Përkryerje
USD 108.19

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 77.28

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Dashuria e përgjegjshme
USD 77.28

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Elegante
USD 105.38

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi
USD 77.28

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Rehati
USD 136.30

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Entuziaste
USD 77.28

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 77.28

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Melodioze
USD 108.19

Melodioze

24 Trëndafila

Urtësi
USD 77.28

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Hare e ardhshme
USD 77.28

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Hijeshi e Pjekur
USD 77.28

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Madhështore
USD 136.30

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 98.36

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Origjinale
USD 108.19

Origjinale

12 Zambakë

Dashuria e Gruas
USD 77.28

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Kaunas. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Kaunas kohët e fundit : -