Klaipeda Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Klaipeda është një qytet bregdetar i njohur për rezortet e bukura. Ky qytet portual është shtëpia e një numri të madh lulesh. Në kopshtet e qytetit univerzitar tulipanët lulëzojnë në pranverë. Poashtu përmban edhe lule rue, zambakë dhe papaverina. Bromeliat poashtu mund të gjenden në kopshte.
Pritshmëri
USD 76.32

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Kënaqësi
USD 134.59

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 76.32

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 106.84

Përkryerje

24 Trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 76.32

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

E shijshme
USD 106.84

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuria e përgjegjshme
USD 76.32

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Elegante
USD 104.07

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 134.59

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 76.32

Pranim

3 luledielli dhe karafila

E mrekullueshme
USD 106.84

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Urtësi
USD 76.32

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Madhështore
USD 134.59

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 134.59

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Pajtim
USD 134.59

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 76.32

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Puthje
USD 106.84

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Kënaqësi
USD 134.59

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Klaipeda. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Klaipeda kohët e fundit : -