Vilnius Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Dikur i njohur si “Jerusalemi i Veriut”, Vilnusi është kreqyteti i Lituanisë. Qyteti është shtëpia e disa parqeve dhe kopshteve të cilët duket se janë gjithmonë në lulëzim. Kopshtet e Pallatit Presidencial kanë shumë ngjyra të trëndafilave të kuq. Këto kopshte poashtu kanë edhe një shumëllojshmëri të margaritarëve. Tulipanët e të gjitha ngjyrave shihen në pranverë së bashku me trëndafilat hibrid dhe ata të çajit.
Më Duaj Më Tepër
USD 102.07

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Shije e Mirë
USD 163.31

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Fyerje
USD 163.31

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Rini
USD 102.07

Rini

Trëndafila dhe karafila

Shpresë
USD 102.07

Shpresë

Gerbera

Dëshirë
USD 163.31

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 102.07

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Ashpërsi
USD 102.07

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

E paharrueshme
USD 102.07

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 117.38

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 102.07

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Kotësi
USD 142.89

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 117.38

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Përulësi
USD 102.07

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Qejf
USD 163.31

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 102.07

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Imagjinatë
USD 102.07

Imagjinatë

12 Trëndafila

Paqe
USD 102.07

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top