Ambatolampy Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Përulësi
USD 68.26

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 68.26

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Mahnitëse
USD 122.87

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 122.87

Thashethemëse

72 Trëndafila

Durim
USD 68.26

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Kapem Pas Teje
USD 68.26

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuria e Gruas
USD 68.26

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Fyerje
USD 109.22

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Ego
USD 68.26

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri e Pastër
USD 122.87

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Përsosmëri
USD 68.26

Përsosmëri

6 Trëndafila

Magjepsje
USD 68.26

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO