Antananarivo Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Antananarivo është një ndër qytetet më të gjalla të rajonit. Emri i tij do të thotë “Qyteti i të njëmijtëve” e që është qendra kulturore e politike e vendit. Antananarivo është edhe shtëpia e disa liqejve artifical në formë zemre Liqenit Anosy ku mund të gjenden shumë lloje bimësh e lulesh. Veçohen drunjtë e Poincianës të cilët në pranverë lulëzojnë në lule të purpurta dhe të kuqe.
Bashkim
USD 89.07

Bashkim

24 trëndafila

E përjetshme
USD 63.62

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Imagjinatë
USD 63.62

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 89.07

Përkryerje

24 Trëndafila

Bashkim
USD 89.07

Bashkim

24 trëndafila

Moderne
USD 63.62

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Joshje
USD 73.17

Joshje

12 Trëndafila

Serenatë
USD 101.80

Serenatë

Orkid

Gazmore
USD 63.62

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 101.80

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Madhështore
USD 101.80

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 63.62

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 89.07

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Origjinale
USD 89.07

Origjinale

12 Zambakë

Fitore
USD 63.62

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 114.52

Thashethemëse

72 Trëndafila

Vdes për ty
USD 101.80

Vdes për ty

Trëndafila

Shikim i Shpejtë
USD 101.80

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Antananarivo. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Antananarivo kohët e fundit : -