Antsirabe Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Antsirabe është qyteti i tretë më i madhë i Madagaskarit. Ka edhe një klimë e cila është më e ftohtë. Kjo lejon që në këtë zonë të rriten disa bimë dhe lule vendase përfshirë këtu edhe lulet e kuqe dhe të purpurta të drunjëve Poinciana. Hibiskusët me lulet e mëdha mund të shihen në verë. Klima e ftohtë është ideale edhe për rritjen e drunjëve të aloas.
Bashkim
USD 85.55

Bashkim

24 trëndafila

Durim
USD 61.11

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Jeta Është e Ëmbël
USD 97.77

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përqafime
USD 70.27

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Festim
USD 97.77

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Më Duaj Më Tepër
USD 61.11

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Serenatë
USD 97.77

Serenatë

Orkid

Joshje e Gjatë
USD 85.55

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Qejf
USD 97.77

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 85.55

Origjinale

12 Zambakë

Buzëqeshëse
USD 61.11

Buzëqeshëse

Trëndafila

Fitore
USD 61.11

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 109.99

Thashethemëse

72 Trëndafila

Magjepsëse
USD 97.77

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

E përjetshme
USD 61.11

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Ego
USD 61.11

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Optimizëm
USD 68.75

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 70.27

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Top