Faratsiho Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Hutim
USD 107.67

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Lavdi
USD 67.29

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Guximtare
USD 107.67

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Përulësi
USD 67.29

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 67.29

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Për Natyrën
USD 94.21

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 67.29

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Mahnitëse
USD 121.13

Mahnitëse

Trëndafila

Thashethemëse
USD 121.13

Thashethemëse

72 Trëndafila

INFOINFOINFO
Jetë e Lumtur
USD 77.39

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Durim
USD 67.29

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Hijeshi e Pjekur
USD 67.29

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO