Fianarantsoa Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Fianarantsoa është i njohur si një qendër intelektuale dhe kulturore e Madagaskarit. Klima tropikale është ideale për rritjen e shumë bimëve dhe luleve vendase. Vreshtat shihen kudo por mund të gjenden edhe disa specie të luleve shumëngjyrëshe. Këtu ka livando dhe lule dielli të mëdha. Lulja e krishtëlindjeve dhe hibiskusët poashtu janë të zakonshëm. E vështirë është të mos dallohen edhe lulet e bukura të drunjëve Poinciana/
Mahnitëse
USD 111.43

Mahnitëse

Trëndafila

E mrekullueshme
USD 86.67

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Bashkim
USD 86.67

Bashkim

24 trëndafila

INFOINFOINFO
Hutim
USD 99.05

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Besnike
USD 86.67

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Joshje
USD 71.19

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 61.91

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Serenatë
USD 99.05

Serenatë

Orkid

Qëndrueshmëri
USD 71.19

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 71.19

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Urime
USD 86.67

Urime

Trëndafila dhe orkide

Joshje e Gjatë
USD 86.67

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 86.67

Origjinale

12 Zambakë

Fitore
USD 61.91

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Thashethemëse
USD 111.43

Thashethemëse

72 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 69.65

Paç Fat

12 Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 71.19

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Imagjinatë
USD 61.91

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top