Mahajanga Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Mahajanga është një qytet portual i cili vizitohet nga turistët. Edhe pse qyteti i vogël është i njohur për drunjtë e kokosit poashtu ka edhe shumë lule në këtë zonë. Hibiskusët dhe lulet e diellit shihen kudo në verë. Aloet dhe lulet e Poioncianës shihen kudo në qytet.
Dashuri e Ftohtë
USD 63.83

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Bashkim
USD 89.36

Bashkim

24 trëndafila

Mikpritje
USD 89.36

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Respekt
USD 89.36

Respekt

24 Trëndafila

Joshje Sekrete
USD 73.40

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Festim
USD 102.13

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 63.83

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Kënaqësi
USD 102.13

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Serenatë
USD 102.13

Serenatë

Orkid

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 89.36

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Origjinale
USD 89.36

Origjinale

12 Zambakë

Forcë
USD 73.40

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 63.83

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Thashethemëse
USD 114.89

Thashethemëse

72 Trëndafila

Besnike
USD 89.36

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 114.89

Thashethemëse

72 Trëndafila

Tërheqje
USD 102.13

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 89.36

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Mahajanga. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Mahajanga kohët e fundit : -