Aeroporti Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Aerodrom është një komunë në kryeqytet. I njohur për klubin e basketbollit, kjo zonë është edhe shtëpia e disa llojeve të luleve. Si në kryeqytet edhe këtu mund të gjenden shkurre me jargavanë aromatik. Poashtu ka një numër të madh të lulekuqeve që rriten në këtë zonë. Në pranverë lulet e qershive e mbushin ajrin me aromën e tyre.
Kotësi
USD 82.06

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Vetmi
USD 82.06

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Joshëse
USD 58.62

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 79.55

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Përqafime
USD 79.55

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Dëshirë
USD 109.97

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 79.55

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

E dhimbsur
USD 58.62

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 58.62

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 109.97

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Përjetësi
USD 82.06

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Entuziaste
USD 58.62

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Pavdekshmëri
USD 58.62

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 109.97

Vdes për ty

Trëndafila

E hirshme
USD 58.62

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 58.62

Shpresë

Gerbera

Dashuri Për Natyrën
USD 82.06

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 58.62

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Aeroporti. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Aeroporti kohët e fundit : -