Kumanova Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kumanova është një qytet dhe komunë në Maqedoni. Qyteti është plot me histori dhe kulturë, së bashku me një numër të madh lulesh. Lulja kombëtare, lulekuqëja mund të gjendet në të gjithë qytetin. Trëndafilat janë ndër të preferuarat e banorëve, përfshirë këtu edhe llojet ngjitëse. Në pranverë qyteti është i mbushur me lule rozë nga pemët e qershisë.
Dashuri ngurruese
USD 84.70

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Kotësi
USD 80.33

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përjetësi
USD 80.33

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
E butë
USD 80.33

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Vetmi
USD 80.33

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Mahnitëse
USD 103.28

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri Pa Ndjenja
USD 77.87

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Frymëzim
USD 107.65

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Qejf
USD 107.65

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 77.87

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Përqafime
USD 77.87

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

E dhimbsur
USD 57.38

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 57.38

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Moderne
USD 57.38

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Pavdekshmëri
USD 57.38

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 107.65

Vdes për ty

Trëndafila

Guximtare
USD 107.65

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Madhështore
USD 107.65

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Kumanova. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Kumanova kohët e fundit : -