Fes Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti i Fes është i dyti për nga madhësia në Maroko. Është shtëpia e univerzitetit të dytë më të vjetër në botë. Në kopshtet botanile të Fez një koleksion i madhë i trëndafilave mund të shihet kurdo duke lulëzuar. Vizitorët poashtu mund të shohin hibiskusë dhe jakaranda teksa rriten para Muzeut Dar Batha.
Mashtrim
USD 71.90

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Ashpërsi
USD 71.90

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Buzëqeshëse
USD 71.90

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 129.41

Vdes për ty

Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 71.90

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Dashuri e Shenjtë
USD 129.41

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 71.90

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Pranim
USD 71.90

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Modesti
USD 71.90

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 71.90

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Magjepsëse
USD 129.41

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Qëndrueshmëri
USD 93.47

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Ngasje
USD 129.41

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

E hirshme
USD 71.90

E hirshme

Karafila , trëndafila

Urime
USD 100.66

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Joshje Sekrete
USD 93.47

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Përsosmëri
USD 71.90

Përsosmëri

6 Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 74.77

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Fes. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Fes kohët e fundit : -