Kasablanka Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Casablanca është bërë e njohur prej këngëve dhe filmave. Poashtu është edhe qyteti më i rëndësishëm i Markos. Poashtu do të jetë edhe shtëpia e Kopshteve të Anfa të cilët do të vemdosen mes 4 rrokaqiejve. Në këto kopshte është e planifikuar që vizitorët të shikojnë jaseminë, trëndafila së bashku me boganvilje dhe lule tjera.
Mashtrim
USD 68.72

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Ashpërsi
USD 68.72

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Buzëqeshëse
USD 68.72

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Qejf
USD 123.69

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

E paharrueshme
USD 68.72

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Modesti
USD 68.72

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 68.72

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Shije e Mirë
USD 123.69

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Magjepsëse
USD 123.69

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ngasje
USD 123.69

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Urime
USD 96.21

Urime

Trëndafila dhe orkide

Joshje Sekrete
USD 89.33

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 68.72

Përsosmëri

6 Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 71.47

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 89.33

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Fitore
USD 68.72

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Falënderim
USD 123.69

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

E hirshme
USD 68.72

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Top