Khemiset Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Guximtare
USD 137.05

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Elegante
USD 79.19

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Fisnike
USD 76.14

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 106.60

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Pranim
USD 76.14

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Dashuri e Braktisur
USD 137.05

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 137.05

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 76.14

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Humor
USD 98.98

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 76.14

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 98.98

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 137.05

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO