Khouribga Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Guximtare
USD 137.56

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Elegante
USD 79.48

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Besnike
USD 106.99

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 76.42

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 137.56

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Pranim
USD 76.42

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 137.56

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Jeta Është e Ëmbël
USD 137.56

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 76.42

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Humor
USD 99.35

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

E butë
USD 106.99

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Joshje Sekrete
USD 99.35

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO