Marrakeç Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Marakesh është qyteti i katërt më i madhë i Marokos. Poashtu është edhe shtëpia e disa parqeve dhe kopshteve. Kopshtet Majorelle janë të njohura për koleksionin e madhë të kaktuseve. Poashtu përmbanë edhe një asortiman të gjërë të trëndafilave. Kopshtet Agdal kanë shumë drunjë pemësh së bashku me trëndafila të kuqe dhe të bardha. Jaseminët dhe jakarandat poashtu mund të gjenden në kopshtet publike dhe private.
Mashtrim
USD 72.43

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Vdes për ty
USD 130.37

Vdes për ty

Trëndafila

Ashpërsi
USD 72.43

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 72.43

Buzëqeshëse

Trëndafila

Karakter
USD 130.37

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Respekt
USD 101.40

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 72.43

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Kotësi
USD 101.40

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Thellësisht e Dashuruar
USD 72.43

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Modesti
USD 72.43

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 72.43

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Magjepsëse
USD 130.37

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ngasje
USD 130.37

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Dashuri Besuese
USD 130.37

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Urime
USD 101.40

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Joshje Sekrete
USD 94.16

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Mjaft Më Kritikove
USD 72.43

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Madhështore
USD 130.37

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Marrakeç. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Marrakeç kohët e fundit : -