Meknes Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Zonjë e Bukur
USD 77.19

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Guximtare
USD 138.94

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Elegante
USD 80.27

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 77.19

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Elegancë
USD 77.19

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Pranim
USD 77.19

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Braktisur
USD 138.94

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Jeta Është e Ëmbël
USD 138.94

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 77.19

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Humor
USD 100.34

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Dashuri ngurruese
USD 80.27

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 77.19

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO