Rabat Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Rabat është kryeqyteti i Marokos. Ky qytet është edhe një destinacion i njohur turistik. Një arsye për këtë eshtë edhe një varietet i madh lulesh që mund të gjenden në qytet. Në kopshtet e vegjla botanike mund të gjenden drunjë pamlash dhe shkurre. Shkurret me trëndafila janë popullore, së bashku me hibiskusët shumëngjyrësh.
Mashtrim
USD 70.23

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Ashpërsi
USD 70.23

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Hare e ardhshme
USD 70.23

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 70.23

Buzëqeshëse

Trëndafila

Dashuri e Braktisur
USD 126.41

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Pranim Dashurie
USD 70.23

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Shëndet i Mirë
USD 91.30

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Magjepsje
USD 70.23

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Pajtim
USD 126.41

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
E paharrueshme
USD 70.23

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Modesti
USD 70.23

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 70.23

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 126.41

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Ngasje
USD 126.41

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Urime
USD 98.32

Urime

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 70.23

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Joshje Sekrete
USD 91.30

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Përsosmëri
USD 70.23

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top