Chat with us, powered by LiveChat

Sale Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Sale ishte një vend i preferuar ku piratët fshiheshin në shekullin e 17. Ky qytet portual ndodhet në afërsi të Kopshteve Ekzotike Bouknadel. Këtu vizitorët mund të shohin shumë lloje drunjës së bashku me disa lule. Trëndafilat dhe hibiskusët rriten në kopshte së bashku me bouganviljet dhe vreshtat me jaseminë. Jakarandat janë poashtu popullore dhe mund të shihen në kopshte.

Paqe
USD 94.16

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Respekt
USD 119.27

Respekt

24 Trëndafila

Guximtare
USD 78.46

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Elegante
USD 81.60

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Fisnike
USD 94.16

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

E dhimbsur
USD 84.11

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 78.46

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Dashuri e Braktisur
USD 117.70

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Dashuri e Pastër
USD 172.62

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 125.23

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Flirtim
USD 102.00

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Jeta Është e Ëmbël
USD 117.70

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO