Bekslej Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bexley është shumë afër me Londrën për të shijuar turizmin, por shumë larg për të mbajtur një atmosferë më të relaksuar. Këtu ka shumë bimë dhe lule vendase në vetë qytetin. Livando është e njohur për përdorim në qese të thara. Zambakët e ujit i japin një spërkatje ngjyre në kopshtet private, ndërsa azaleat dhe shkurret e trëndafilave ndriçojnë rrugët e qytetit dhe anën e përparme të ndërtesave publike. Vendasit rrisin lule të shumëllojshme: margaritarët, lulet konike, butonat e beqarisë, lulegishti, mëllaga, delphiniumi, trinomat, larkspuri dhe lobelia të gjitha paraqiten në kopshtet përgjatë qytetit. Në parqet publike, shqopa është një kultivim i zakonshëm. Për më shumë lule ekzotike, ju mund të vizitoni Royal Botanical Gardens për të parë orkidat, proteat dhe të Titan arum e rrallë, i cili liron një aromë tepër të keqe kur lulëzon.
E butë
USD 102.69

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Unitet
USD 86.30

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 86.30

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 73.35

Buzëqeshëse

Trëndafila

Kujdesi Amënor
USD 102.69

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 119.95

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 73.35

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Meritë
USD 86.30

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Origjinale
USD 102.69

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
Përulësi
USD 73.35

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Të Dua Ende
USD 73.35

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Qejf
USD 119.95

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 119.95

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Pranim
USD 73.35

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 73.35

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 102.69

Bashkim

24 trëndafila

Dashuri Për Natyrën
USD 102.69

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

E hirshme
USD 73.35

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Top