Birmingam Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Biirmingham është një qytet historik dhe shtëpia e disa parqeve publike. Në shtretërit me lule mund të shihen livando, tulipanë dhe krokuse teksa lulëzojnë në pranverë. Lulet buton dhe zambakët poashtu janë popullore. Në Birmingham mund të gjenden edhe trëndafila. Me që lulet vazhdimisht ndryshohen qyteti duket se është gjithmonë në lulëzim.

Përjetësi
USD 107.28

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Hijeshi e Pjekur
USD 76.63

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 76.63

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 76.63

Shpresë

Gerbera

Pranim
USD 76.63

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Plot Shkëlqim
USD 76.63

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 76.63

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Pafajësi
USD 125.31

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

E shijshme
USD 107.28

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Forcë
USD 90.15

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Besnike
USD 107.28

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Kthjelltësi
USD 76.63

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO