Bradford Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti Bradford ka shumë për të ofruar. Është qyteti i motrave Bronte dhe ka shumë muze, kisha dhe kopshte publike. Një kopsht i njohur gjendet në Parkun Lister: Kopshti Islamik i Ujit. Ka një pellg reflektues dhe fontana, si dhe lule të bukura sezonale siç janë begonia, dusty miller, lule impatiena dhe vinca. Në pranverë mbillen tulipanët dhe marigoldet. Parku Horton ka karakteristikë këto lule të njejta. Në kopshtet e banorëve janë pamje e zakonshme mëllaga, lulegishti dhe zhabina. Hardhitë e Clematisit dalin në tulla, gurë dhe dredhka angleze me gjelbërim të errët. Bizneset dhe shtëpitë vendase kanë para tyre shpesh krizantema, manushaqe tringjyrëshe dhe petonia në vazo.
Përsosmëri
USD 76.20

Përsosmëri

6 Trëndafila

Paç Fat
USD 83.13

Paç Fat

12 Trëndafila

Shpresë
USD 76.20

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 134.39

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Përjetësi
USD 106.68

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 76.20

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 96.99

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 134.39

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Zonjë Zemërbardhë
USD 76.20

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 96.99

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Ngasje
USD 134.39

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Bukuri Shpirtërore
USD 134.39

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 76.20

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Përjetësi
USD 106.68

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Hijeshi e Pjekur
USD 76.20

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 96.99

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Të Dua Ende
USD 76.20

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 134.39

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Bradford. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Bradford kohët e fundit : -