Shefilld Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Sheffield është qyteti “më i lumtur” në sajë të luleve të veta. Mund të gjenden shumë lloje lulesh duke u rritur në kopshtet e qytetit. Disa nga lulet janë trëndafilat historik së bashku me zambakët dhe karanfilat. Në sera mund të gjenden edhe orkide ekzotike dhe fuhsiat shumëngjyrëshe.
Bukuri madhështore
USD 75.31

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Përsosmëri
USD 75.31

Përsosmëri

6 Trëndafila

Paç Fat
USD 82.15

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 75.31

Shpresë

Gerbera

Plot Shkëlqim
USD 75.31

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Fyerje
USD 132.82

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 132.82

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Ndjenja Të Ngrohta
USD 95.85

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 95.85

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Ngasje
USD 132.82

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përjetësi
USD 105.43

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Të Dua Ende
USD 75.31

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 95.85

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Dashuri e Braktisur
USD 132.82

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Rini
USD 75.31

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 75.31

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Pafajësi
USD 132.82

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Puthje
USD 105.43

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Shefilld. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Shefilld kohët e fundit : -