Southampton Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Southampton është shtëpi e shumë atraksioneve që nga Royal Southern Yacht Club deri tek një numër i muzeve dhe galerive. Klima bregdetare nxit rritjen e një numri të bimëve vendase. Pyjet dhe livadhet shpesh mbushen me margaritarë, suzane sy kafe, mini karafila, lulevjollce dhe lule hosta. Liqenet Testwood i kanë të gjitha këto lule së bashku me zambakë dhe irise. Kopshtet më të rregulluara ekspozojnë varietete më të shumta që përfshijnë trëndafilat aromatik, salviat, marigoldet dhe astilbet. Vendasit preferojnë të rrisin lulet si lulegishti, delphiniumi, mëllaga, shqopa dhe larkspuri. Tulipanët dhe daffodilët i shtojnë ngjyrën e duhur qytetit gjatë pranverës.
Admirim i Fshehtë
USD 133.02

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Bukuri Tekanjoze
USD 75.43

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Përsosmëri
USD 75.43

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 82.28

Paç Fat

12 Trëndafila

Shpresë
USD 75.43

Shpresë

Gerbera

Admirim i Fshehtë
USD 133.02

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 96.00

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 75.43

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Misterioze
USD 96.00

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Ngasje
USD 133.02

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përjetësi
USD 105.60

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Të Dua Ende
USD 75.43

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 75.43

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Të Përkas Ty
USD 96.00

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 96.00

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 105.60

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Përulësi e Këndshme
USD 75.43

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Mbrojtje
USD 96.00

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Southampton. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Southampton kohët e fundit : -