Stoke On Trent Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Stoke On Trent është një qytet i vogël, por këtu ka shumë për t’u parë. Këtu ka një muze qeramike, park ujor dhe shumë dyqane, restaurante dhe kopshte. Water World ka një kopsht të brendshëm tropikal me pemë të palmës, bromeliadës dhe hardhisë me lule. Trentham Estate, një qendër tregtare dhe argëtuese, ka gjithashtu një kopsht të bukur. Fontana e qytetit është e rrethuar me tulipanë në pranverë. Pylli Stafford është afër dhe livadhet janë të mbushura me shqopë, larkspur, astilba, lule konike, lulekuqe, suzana sy kafe dhe salvia. Parku Bathpool ka gjithashtu karakteristikë shumë prej këtyre luleve. Në brendinë qytetit, bizneset dhe banorët shpesh vendosin bimë në vazo siç janë margaritarët, marigoldet, begoniat dhe trëndafilat. Shumë prej ndërtesave qeveritare, kështjellave historike dhe pallateve kanë të mbjellura përpara trëndafila.
Nënshtrim
USD 120.68

Nënshtrim

24 Trëndafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 86.82

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 73.80

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 103.31

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Bukuri Tekanjoze
USD 73.80

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Pafajësi
USD 120.68

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
E çmuar
USD 99.84

E çmuar

Karafila , trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 73.80

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Vetmi
USD 103.31

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 73.80

Entuziaste

Trëndafila

E përjetshme
USD 73.80

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Origjinale
USD 103.31

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
Zonjë e Bukur
USD 73.80

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 120.68

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Fitore
USD 73.80

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 73.80

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Serenatë
USD 120.68

Serenatë

Orkid

Dashuri e mrekullueshme
USD 73.80

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top