Volverhampton Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Wolverhampton është një qytet i vogël interesant anglez, me shumë muze, dyqane, galeri dhe çiflig historike. Kopshtet e rregulluara me kujdes në këto shtëpi janë një vizatim për vizitorët. Moseley Old Hall ka një kopsht të thurur të njohur, dhe kopshti tradicional anglez Wightwick Manor krenohet me varietetet e luleve. Larkspur, tritoma dhe lulegishti janë të përziera me asterë dhe butona të beqarisë. Zambakët e ditës, lulet konike, salviat dhe margaritarët shasta gjithashtu gjenden këtu. Shqopa dhe azalea janë më të njohura në kopshtet e qytetit, por fushat janë ato që ofrojnë spektaklin më të bukur me mini karafila, dantellën e mbretëreshën Anne dhe margaritarët e egër. Shumë biznese në qytet vendosin vazo mikëpritëse me petunia dhe begonia. Vendasit adhurojnë të japin dhe marrin lule, ku më të preferuarat për buqetë janë zambakët e tigrit, margaritarë gerbera dhe snapdragonët.
Përsosmëri
USD 75.13

Përsosmëri

6 Trëndafila

Paç Fat
USD 81.96

Paç Fat

12 Trëndafila

Shpresë
USD 75.13

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 132.50

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Ndjenja Të Ngrohta
USD 95.62

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Joshje Sekrete
USD 95.62

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 95.62

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Seksi
USD 136.60

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Respekt
USD 105.18

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 75.13

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Elegante
USD 81.96

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Ngasje
USD 132.50

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 105.18

Përkryerje

24 Trëndafila

Puthje
USD 105.18

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Përjetësi
USD 105.18

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 75.13

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 75.13

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Besnikëri
USD 105.18

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Volverhampton. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Volverhampton kohët e fundit : -