Armag Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti i Amragh është shëpia e disa kopshteve të bukura me lule. Kudo në parqet e qytetit dhe kopshte mund të shihen livando, tulipanë dhe verdhokë duke lulëzuar në pranverë. Azaleat rozë i japin një pamje edhe më të bukur gjelbërimit. Poashtu mund të gjenden edhe mullinjë gri së bashku me karanfilat shumëngjyrësh.
Ndjenja Të Ngrohta
USD 86.20

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 73.27

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Pavdekshmëri
USD 73.27

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 131.89

Thashethemëse

72 Trëndafila

Dashuri e Shenjtë
USD 119.82

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

E butë
USD 102.58

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 102.58

Origjinale

12 Zambakë

Dashuria e përgjegjshme
USD 73.27

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

E përjetshme
USD 73.27

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Moderne
USD 73.27

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Kapem Pas Teje
USD 73.27

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 119.82

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 73.27

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Mikpritje
USD 102.58

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Misterioze
USD 86.20

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mahnitëse
USD 131.89

Mahnitëse

Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 73.27

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Përjetësi
USD 102.58

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Next page(Page2)