Ballimena Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ballymena është shtëpia e disa kopshteve të cilat reflektojnë fshatrat irlandeze. Karanfilat, margaritarët, mëllagat dhe trëndafilat shihen kudo në kopshtet e qytetit. Lulet kone, ranunkulusët shumëngjyrësh si dhe mullixhinjtë gri i japin një pamje të mrekullueshme në verë. Poashtu mund të gjenden edhe trëndafila e tërfil në Ballymena.
Bukuri Shpirtërore
USD 118.93

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Përqafime
USD 85.56

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Mikpritje
USD 101.82

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 101.82

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Zonjë Zemërbardhë
USD 72.73

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 72.73

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 101.82

Besnikëri

24 Trëndafila

E butë
USD 101.82

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Optimizëm
USD 81.28

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Krenare
USD 81.28

Krenare

12 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 72.73

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Qëndrueshmëri
USD 85.56

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 118.93

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

E re
USD 72.73

E re

Zambakë dhe trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 85.56

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 118.93

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Bukuri Tekanjoze
USD 72.73

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Përsosmëri
USD 72.73

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top