Bellfast Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Belfasti ka një histori turbulente por në të njëjtën kohë është edhe shtëpia e disa parqeve të bukura. Në park mund të shihen varietete lulesh përfshirë edhe tulipanët shumëngjyrësh e verdhokë. Azaleat, trëndafilat dhe mëllagat poashtu janë një pamje e zakonshme. E vështirë është të mos dallohet edhe tërfili duke u rritur nëpër kopshte.
Misterioze
USD 86.71

Misterioze

12 Trëndafila

Ngasje
USD 120.53

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Guximtare
USD 120.53

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 73.70

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Mashtrim
USD 73.70

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Qejf
USD 120.53

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Mjaft Më Kritikove
USD 73.70

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Forcë
USD 86.71

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Zonjë e Bukur
USD 73.70

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Pastër
USD 132.67

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Gazmore
USD 73.70

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Pritshmëri
USD 73.70

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 120.53

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Bukuri Pa Ndjenja
USD 86.71

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Përqafime
USD 86.71

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 73.70

Entuziaste

Trëndafila

Unitet
USD 86.71

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Të Dua Ende
USD 73.70

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top