Karrikfergus Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti i Carrickfergus është i banuar mbi 800 vjet. Kjo ka sjell një mix të luleve shumëngjyrëshe në kopshtet e qytetit. Livandot dhe lulet shqope lulëzojnë në pranverë. Në muajt e grohtë të verës mbahet edhe festivali vjetorë i luleve të diellit.
Zonjë Zemërbardhë
USD 108.72

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Shëndet i Mirë
USD 127.90

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Entuziaste
USD 108.72

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Optimizëm
USD 121.51

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Kujdesi Amënor
USD 152.20

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Besnikëri
USD 152.20

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Melodioze
USD 152.20

Melodioze

24 Trëndafila

Buzëqeshëse
USD 108.72

Buzëqeshëse

Trëndafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 108.72

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 177.78

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Arratisu Me Mua
USD 108.72

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Zonjë e Bukur
USD 108.72

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 108.72

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Magjepsëse
USD 177.78

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 177.78

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Mahnitëse
USD 195.69

Mahnitëse

Trëndafila

Flirtim
USD 108.72

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

E mrekullueshme
USD 152.20

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Top