Aberdin Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Aberdeen është fituesi i çmimit Britania në Lulëzim.. Kjo do të thotë se ka shumë lloje lulesh që rriten në qytet. Shportat me lule shumëngjyrëshe si margaritarë, karanfila dhe trëndafila mbushin rrugët. Shqopet dhe livandot poashtu janë një pamje e zakonshme në kopshtet e Aberdeen.
Përsosmëri
USD 75.46

Përsosmëri

6 Trëndafila

Paç Fat
USD 82.32

Paç Fat

12 Trëndafila

Shpresë
USD 75.46

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 133.09

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Ndjenja Të Ngrohta
USD 96.04

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Moderne
USD 75.46

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Ngasje
USD 133.09

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Vetmi
USD 105.65

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Magjepsje
USD 75.46

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 105.65

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Të Dua Ende
USD 75.46

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Të Përkas Ty
USD 96.04

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 133.09

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Më Duaj Më Tepër
USD 75.46

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Bukuri e Qëndrueshme
USD 82.32

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 105.65

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Optimizëm
USD 82.32

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuria e përgjegjshme
USD 75.46

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Aberdin. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Aberdin kohët e fundit : -