Dundi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Dundee është qyteti i katërt më i madhë në Skoci. Është edhe shtëpia e Festivalit vjetorë të Ushqimit dhe Luleve. Shqopet, livandot dhe lulet kone janë një pamje e zakonshme në kopshtet e Dundee. Poashtu mund të gjenden edhe shumë lloje trëndafilash. Jaseminët e madje edhe orkidetë ekzotike mund të shihen në kopshtet e qytetit.
Përsosmëri
USD 75.80

Përsosmëri

6 Trëndafila

Paç Fat
USD 82.69

Paç Fat

12 Trëndafila

Shpresë
USD 75.80

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 133.68

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Zonjë Zemërbardhë
USD 75.80

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 96.47

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Shije e Mirë
USD 133.68

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Buzëqeshëse
USD 75.80

Buzëqeshëse

Trëndafila

Ngasje
USD 133.68

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 106.12

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Të Dua Ende
USD 75.80

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Të Përkas Ty
USD 96.47

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 106.12

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Bukuri madhështore
USD 75.80

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Kujdesi Amënor
USD 106.12

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 106.12

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Puthje
USD 106.12

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Përshtypje Që Zgjat
USD 133.68

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Dundi. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Dundi kohët e fundit : -