Chat with us, powered by LiveChat

Edinburg Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Edinburgu është shtëpia e Kopshteve Botanike Mbretërore. Mbushur me lule vendase dhe të importuara mund të gjenden trëndafila dhe orkide ekzotike. Zambakët, karanfilat dhe margaritarët i mbushin rrugët dhe kopshtet e qytetit. Poashtu mund të gjenden edhe livando e shqope në Edingburg.

Bukuri madhështore
USD 70.45

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Zonjë Zemërbardhë
USD 70.45

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

E shijshme
USD 103.76

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Shenjtë
USD 117.85

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Unitet
USD 82.62

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

E dhimbsur
USD 89.93

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Të Dua Ende
USD 64.45

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

E mrekullueshme
USD 105.67

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 89.93

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 220.34

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Bashkim
USD 165.06

Bashkim

24 trëndafila

Arratisu Me Mua
USD 122.91

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO