Iztapalapa Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Iztapalapa është qendra agrikulturore e kreqytetit. Si e tillë ju do të prisni që të ketë një varietet të bimëve dhe luleve vendase. Disa nga këto përfshijnë orkidetë dhe bromeliat, së bashku me lulet shumëngjyrëshe të hibiskusit. Margaritarët e egër dhe gerberat shumëngyjrëshe janë një pamje e zakonshme. Gladiolat e gjata janë poashtu të preferuara në qytet.

Dashuria e Gruas
USD 62.52

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Madhështore
USD 100.84

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 100.84

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Zonjë e Bukur
USD 62.52

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Mashtrim
USD 62.52

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 72.50

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Besnike
USD 87.53

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

E përjetshme
USD 62.52

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Durim
USD 62.52

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Mirënjohje
USD 62.52

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Përsosmëri
USD 62.52

Përsosmëri

6 Trëndafila

Magjepsëse
USD 100.84

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO