Puebla de Zaragoza Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Puebla de Zaragoza është vendlindja e pavarësisë së Meksikës. Poashtu është edhe shtëpia e disa llojeve të bimëve dhe luleve. Begoniat e vogla dhe asteret zakonisht mbillen në kopshtet private. Banorët poashtu i adhurojnë trëndafilat. Bozhurët shihen nëpër rrugët e qytetit në pranverë së bashku me gerberat dhe margaritarët e pikturuar.

Misterioze
USD 72.60

Misterioze

12 Trëndafila

Nënshtrim
USD 100.97

Nënshtrim

24 Trëndafila

Mashtrim
USD 62.61

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 100.97

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Pranim
USD 62.61

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 72.60

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 62.61

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Besnike
USD 87.65

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

E përjetshme
USD 62.61

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 62.61

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Forcë
USD 72.60

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Mirënjohje
USD 62.61

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO