Çişinau Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Chisinau është kryeqyteti i Moldavisë. Toka e pasur dhe pjellore është ideale për rritjen e shumë bimëve dje luleve. 8 hektarët e parkut me trëndafila rriten në bazë të kishteve ideale të kësaj zone. Poashtu ka edhe kopshte me tulipanë, kumak dhe margaritarë.

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 58.31

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 68.03

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Tërheqje
USD 94.60

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 68.03

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Bukuri madhështore
USD 58.31

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Admirim i Fshehtë
USD 94.60

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
E butë
USD 81.64

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

E shijshme
USD 81.64

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Magjepsje
USD 58.31

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Karakter
USD 104.97

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Paç Fat
USD 68.68

Paç Fat

12 Trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 104.97

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO