Aneni Noi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Anenii Noi është kreqyteti i zonës me të njëjtin emër. Poashtu ka edhe kopshte të bukura para bashkisë. Këto kopshte përbmbajnë livando aromatike dhe trëndafila së bashku me tulipanët shumëngjyrësh në pranverë. Këto lule mund të gjenden edhe në hyrje të qytetit si shenjë mirëseardheje.
E shijshme
USD 80.47

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Përulësi
USD 57.48

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Pranim
USD 57.48

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 80.47

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Besnike
USD 80.47

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Meritë
USD 77.53

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pajtim
USD 107.21

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Seksi
USD 117.63

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 57.48

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 57.48

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Përulësi e Këndshme
USD 57.48

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 57.48

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 80.47

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 57.48

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Imagjinatë
USD 57.48

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 80.47

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Frymëzim
USD 107.21

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 57.48

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Top